Kolonie Zakopane

 
Każdego roku nasz ośrodek organizuje atrakcyjne obozy w górach dla młodzieży i kolonie w górach dla dzieci. W naszej ofercie znajdują się wszelkie udogodnienia, które sprawią, że pobyt w Tatrach będzie dla dzieci udany. Do dyspozycji naszych najmłodszych gości oddajemy m.in.: boisko sportowe, plac zabaw, basen, salę do ćwiczeń czy salę dyskotekową. Znakomita lokalizacja ośrodka Weronika INN sprawia, że jest to idealna baza wypadowa dla grup, które chcę spędzić kolonie w Zakopanem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stałą ofertą noclegową “kolonie Poronin”, w której dostępne są pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe z łazienkami.
 

Kolonie Poronin

Ogromną zaletą naszej oferty “kolonie Poronin” jest świetne położenie. Gmina Poronin zlokalizowana jest bezpośrednio przy Zakopiance, a także przy linii kolejowej. Ośrodek Weronika INN położony jest od centrum Poronina o zaledwie 1 km. Osoby, które zdecydują się na dojazd na kolonie w Tatrach pociągiem, również nie będą miały problemu z dotarciem na miejsce. Nasz ośrodek mieści się zaledwie 500 m od dworca PKP w Poroninie. Z drugiej strony gwarantujemy spokojną atmosferę wypoczynku, której nie można zapewnić poprzez kolonie w Zakopanem, gdzie codziennie pojawiają się tłumy turystów.
 

Kolonie w górach

Niepowtarzalny górski klimat i świeże powietrze - oto główne zalety jakie możemy osiągnąć poprzez kolonie w Tatrach. Spacery po górskich szlakach sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi z dala od ekranu telewizora czy komputera. Na kolonie w górach mogą pojechać nawet najmłodsze dzieci. Zadzwoń lub napisz już dziś a my opowiemy Ci o naszej bezpłatnej niespodziance związanej z poznawaniem folkloru ziem górskich, którą przygotujemy dla całej twojej grupy.
 

Kolonie w Tatrach

Oferujemy idealne noclegi na kolonie w górach. Od popularnych atrakcji regionu Tatr dzielą nas niewielkie odległości: 4 km od Zakopanego, 8 km od Term Bukovina i 10 km od Term Gorący Potok, 4 km szlakiem do Gubałówki, 1,5 km od wyciągu Suche Ski oraz 17 km od Łysej Polany. Stąd wszystkie osoby, które chcą spędzić kolonie w Zakopanem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kolonie Poronin!
 

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy


Wycieczki szkolne do Zakopanego

Szkoła to nie tylko godziny lekcyjne ale również to co uczniowie lubią najbardziej czyli wyjazdy!

Zielone szkoły, Wakacje, Turnusy Zakopane

Dokładamy wszelkich starań, by dopasować ofertę odpowiednio do potrzeb naszych klientów.

Kolonie Zakopane

Górskie klimaty należą to najzdrowszych. Spacery po górskich szlakach to też spore wyzwanie dla dzieci i młodzieży.

Białe szkoły - zimowiska dla dzieci i młodzieży 2018

Zakopane to doskonałe miejsce do zorganizowania zimowiska. Zapraszamy grupy zorganizowane na ferie zimowe w górach.

Obozy sportowe dla dzieci i młodzieży w Zakopanem

Ośrodek Weronika Inn to również dobre miejsce na aktywny wypoczynek dla grup sportowych.