Wypoczynek w WERONIKA INN ma być przyjemnością dla wszystkich zmysłów. Nasza kuchnia pełni niezwykle ważną rolę w samopoczuciu naszych gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Karczma

urządzona w góralskim stylu

 Urokliwa, góralska Karczma obok Ośrodka może pomieścić jednorazowo nawet 250 gości. Jest utrzymane w regionalnym stylu – przestronna, duża z barem i kominkiem oraz miejscem do tańczenia i siedzenia w góralskich ławach, a wszystko na jednym poziomie. Niezapomniany klimat zapewniają ciepło ognia z kominka, góralskie melodie wykonywane na żywo przez podhalańską kapelę, a przede wszystkim – staropolskie jadło. Zapraszamy Państwa na sycące i smakowite dania, skomponowane według dawnych przepisów. Szczególnie dobrze smakują podczas radosnych biesiad z bliskimi, przyjaciółmi lub współpracownikami.

Sale bankietowe

 
Zróżnicowana infrastruktura WERONIKA INN jest dostosowana do organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych – uroczystości rodzinnych czy firmowych. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dwie sale o różnym rozmiarze i w różnym nastroju.

Jadalnia


Nasza jadalnia to doskonałe miejsce na udany posiłek. Nasze potrawy są smaczne i zdrowe powstają zgodnie z dawnymi recepturami. Zapraszamy na posiłki oparte na tradycyjnej kuchni regionalnej i polskiej z uwzględnieniem kuchni sezonowej i słodkości.

Grillowisko

 
Miejsce na ognisko na wolnym powietrzu jest doskonałe na zorganizowanie grilla lub pieczenie kiełbasek w okresie letnim. Jest urządzone w stylu góralskim, drewniane oraz zadaszone. Z kutego paleniska serwowane są wszelkiego rodzaju grillowe przysmaki wiejskie kiełbasy, kaszanki i żeberka.

Wesela

zorganizujemy wesele Twoich marzeń

Wesele to ceremonia, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. To bardzo szczególny dzień. Organizując wesele w górach gwarantujemy nowożeńcom wymarzoną ceremonię ślubną z romantyczną scenerią, którą przygotujemy indywidualnie z najdrobniejszymi szczegółami. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę w naszej karczmie a finezji całej uroczystości doda najlepsza kuchnia z weselnym menu.