Konferencje Zakopane

 
Nasz Ośrodek to nie tylko idealne miejsce na udany wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi. Posiadamy infrastrukturę, która dostosowana do potrzeb klientów biznesowych i doskonale nadaje się na konferencje w Zakopanem. Coraz więcej firm pragnie skorzystać z uroków naszego regionu i zaprosić gości konferencyjnych w atrakcyjne miejsce. Ośrodek Weronika INN w Poroninie doskonale nadaje się jako baza na spotkanie biznesowe. W ramach oferty na sale konferencje Zakopane i okolice organizujemy szkolenia, konferencje, pokazy, gale i imprezy firmowe.

Sale konferencyjne Zakopane

Nasze sale konferencyjne są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt. Do dyspozycji organizatorów oddajemy: projektory multimedialne, tablice typu flipchart, a także szybkie połączenie internetowe WIFI. Układ stołów i krzeseł dostosowujemy do potrzeb organizatorów, którzy chcą prowadzić konferencje w Zakopanem i w okolicach. Dla uczestników spotkań biznesowych oferujemy w naszym ośrodku liczne atrakcje, takie jak: siłownia z salką fitness, basen oraz sauna fińska.

Imprezy firmowe w górach

Możliwości ośrodka Weronika INN obejmują nie tylko sale konferencyjne. Możemy zaoferować wszelkiego rodzaju udogodnienia, które stwarzają warunki do organizacji wielu równych imprez integracyjnych o charakterze firmowym. Przy naszym głównym obiekcie znajduje się karczma góralska, której wystrój oddaje klimat regionu Tatr. Możemy również zorganizować przyjęcie w nowoczesnej sali bankietowej. Konferencje w Zakopanem i okolicach, to również okazja do skorzystania z dodatkowych, lokalnych atrakcji. W naszej ofercie znajdują się m.in.: biesiady z degustacją tatrzańskich przysmaków oraz koncerty kapeli góralskich, a w zimie organizujemy kuligi.

Konferencje w Tatrach

Poronin, to miejsce zlokalizowane zaledwie 4 km od Zakopanego, bezpośrednio przy Zakopiance. Jeśli więc szukają Państwo miejsca na konferencje w Zakopanem i okolicach, to nasz obiekt na pewno będzie doskonałym wyborem. Ośrodek Weronika INN zachęci wyjątkową atmosferą i niezwykle przyjemnym klimatem, z dala od zgiełku i tłumu turystów.

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Weekend Czerwcowy 2018 w Tatrach

Spędz nadchodzący Weekend 2018 w Górach Tatrach! Przyjedz na Podhale i ciesz się urokliwymi miejscami, ciszą i spokojem. Po wypoczynku w komfortowych pokojach nabierzesz sił do pracy.

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.

Baseny termalne Gorący Potok Szaflary

Ośrodek Weronika Inn jest partnerem Term Gorący Potok w Szaflarach, dzięki czemu nasi goście mają możliwość skorzystania z basenów termalnych w niższej cenie.

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!

Stacja narciarska Ski Suche

Szukasz hotelu lub kwatery w pobliżu wyciągu narciarskiego Ski Suche w Poroninie? Oddalony o zaledwie kilometr Ośrodek Weronika INN to doskonałe miejsce, oferujące komfortowe noclegi dla narciarzy. W ramach oferty specjalnej, goście naszego ośrodka mają zagwarantowane zniżki do wykorzystania podczas szusowania na stokach Stacji Narciarskiej Ski Suche.

Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.