Konferencje Zakopane

 
Nasz Ośrodek to nie tylko idealne miejsce na udany wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi. Posiadamy infrastrukturę, która dostosowana do potrzeb klientów biznesowych i doskonale nadaje się na konferencje w Zakopanem. Coraz więcej firm pragnie skorzystać z uroków naszego regionu i zaprosić gości konferencyjnych w atrakcyjne miejsce. Ośrodek Weronika INN w Poroninie doskonale nadaje się jako baza na spotkanie biznesowe. W ramach oferty na sale konferencje Zakopane i okolice organizujemy szkolenia, konferencje, pokazy, gale i imprezy firmowe.

Sale konferencyjne Zakopane

Nasze sale konferencyjne są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt. Do dyspozycji organizatorów oddajemy: projektory multimedialne, tablice typu flipchart, a także szybkie połączenie internetowe WIFI. Układ stołów i krzeseł dostosowujemy do potrzeb organizatorów, którzy chcą prowadzić konferencje w Zakopanem i w okolicach. Dla uczestników spotkań biznesowych oferujemy w naszym ośrodku liczne atrakcje, takie jak: siłownia z salką fitness, basen oraz sauna fińska.

Imprezy firmowe w górach

Możliwości ośrodka Weronika INN obejmują nie tylko sale konferencyjne. Możemy zaoferować wszelkiego rodzaju udogodnienia, które stwarzają warunki do organizacji wielu równych imprez integracyjnych o charakterze firmowym. Przy naszym głównym obiekcie znajduje się karczma góralska, której wystrój oddaje klimat regionu Tatr. Możemy również zorganizować przyjęcie w nowoczesnej sali bankietowej. Konferencje w Zakopanem i okolicach, to również okazja do skorzystania z dodatkowych, lokalnych atrakcji. W naszej ofercie znajdują się m.in.: biesiady z degustacją tatrzańskich przysmaków oraz koncerty kapeli góralskich, a w zimie organizujemy kuligi.

Konferencje w Tatrach

Poronin, to miejsce zlokalizowane zaledwie 4 km od Zakopanego, bezpośrednio przy Zakopiance. Jeśli więc szukają Państwo miejsca na konferencje w Zakopanem i okolicach, to nasz obiekt na pewno będzie doskonałym wyborem. Ośrodek Weronika INN zachęci wyjątkową atmosferą i niezwykle przyjemnym klimatem, z dala od zgiełku i tłumu turystów.

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.