Kulig Zakopane 2018

 
Kulig w górach jest ciekawą i atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego – zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Można go połączyć z noclegiem w Ośrodku Weronika INN. W zależności od pory roku, podczas kuligu w Zakopanem zaprzęgi konne wiozą gości saniami lub wozami do ogniska, gdzie wszyscy razem usmażą pyszne kiełbaski i wypiją góralską herbatkę. Jest to rodzaj zabawy, której towarzyszy piękny widok gór Tatrzańskich, świeże powietrze, muzyka, pyszne kiełbaski i zabawa przy ognisku. Podczas kuligu z pochodniami powrót do ośrodka pod osłoną nocy oświetla palący się ogień.

Kulig w górach - poczuj niezwykły klimat Podhala


Kulig z noclegiem w górach to obowiązkowy element każdego grupowego pobytu na Podhalu. Polecamy go osobom, które organizują w Zakopanem kolonie, wycieczki szkolne, a także wyjazdy integracyjne. Kulig z pochodniami wspaniale oddaje klimat gór, szczególnie wtedy, kiedy cała okolica pokryta jest śnieżnym puchem. Osoby, które chciałyby skorzystać nie tylko z kuligu, ale również z innych atrakcji charakterystycznych dla regionu Podhala, mogą również wziąć udział w biesiadzie góralskiej oraz w koncercie kapeli góralskiej.

Zakopane kulig z pochodniami


Dla osób, które uwielbiają magię zimy, kulig z pochodniami będzie wspaniałą zabawą!
Ognisko z częścią integracyjną rozgrzeje uczestników nawet w trakcie największych mrozów, a wspaniałe widoki na szczyty Tatr zachwycą wszystkich miłośników gór. Kulig w Zakopanem dostarczy każdemu niezapomnianych wspomnień z pobytu na Podhalu.

Kulig z noclegiem w Ośrodku Weronika INN


Zapraszamy serdecznie do nas na niezapomniany kulig z noclegiem w Zakopanem! Ośrodek Weronika INN zapewnia komfortowe miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, 4 oraz 5-osobowych z łazienkami. Goście, którzy skorzystają z kuligu z noclegiem mogą korzystać również z basenu, sauny, strefy fitness, boiska rekreacyjnego oraz placu zabaw. Posiadamy również odpowiednie udogodnienia dla klientów biznesowych, którzy chcieliby zorganizować szkolenie czy konferencję w Zakopanem.

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Wieczorki góralskie i biesiady w karczmie

Zapraszamy do degustacji góralskich przysmaków, które powstają zgodnie z dawnymi recepturami i przy użyciu naturalnych składników. Smaczne jedzenie to w końcu ważny element naszego samopoczucia. Nasza góralska muzyka to znakomita oprawa i urozmaicenie programu na firmowe imprezy, a także świetna propozycja na biesiady, a sympatyczni i weseli Górale zadbają o doskonałą zabawę na cały wieczór.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.

Pielgrzymki do Zakopanego

Zakopane zachęca do odwiedzin Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, Sanktuarium Maryjne w Ludzmierzu, Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr.

Spotkania integracyjne w górach | Poronin

Motywowanie pracowników do efektywniejszej pracy staje się coraz bardziej popularne. Organizowana przez nas impreza integracyjna to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich.

Szkolenia

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe.

Bankiety

Organizujemy bankiety i imprezy na każdą okazję. Specjalnie skomponowane menu z akcentami regionalnymi, gdzie pyszne dania zadowolą nawet wyszukane gusta. Proponujemy muzykę z płyty, Dj lub występy kapel góralskich na żywo.

Kulig Zakopane 2018 - kuligi w górach z pochodniami i ogniskiem

Kulig jest ciekawą i atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego – zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Jest to rodzaj zabawy, której towarzyszy piękny widok gór, tatrzańskich szczytów, świeże powietrze, muzyka, pyszne kiełbaski i zabawa przy ognisku.

Występy Kapeli Góralskiej i Zbójników

Występy Zbójników rozkręcą każdą imprezę, wzbogacą zabawę o wesołe góralskie klimaty pełne humoru, tańca, wspólnych zabaw i śpiewów z publicznością. Oryginalne konkursy prowadzone przez Zbójników m.in. słynne pięć prac Janosika, wybój najśwarniejszej ceperki i cepra, chrzest zbójnicki i wiele innych rozbawią każdego.