Spotkania integracyjne Zakopane - Poronin

 
Motywowanie pracowników do efektywniejszej pracy staje się coraz bardziej popularne. Pracodawcy decydują się na organizację spotkań integracyjnych w górach, aby zapewnić swoim pracownikom wypoczynek i zbudować dobre relacje w zespole. Organizowana przez nas impreza integracyjna to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich. Taki wyjazd do ośrodka w górach może być również ciekawą formą wyróżnienia dla najlepszych pracowników. Spotkania integracyjne Zakopane - Poronin w ośrodku z basenem i dużym zapleczem rekreacyjnym pozwolą wszystkim na pełen relaks i nabranie sił do dalszej, efektywniejszej pracy każdego dnia.
 

Spotkania integracyjne Zakopane w Ośrodku Weronika INN

 
Ośrodek Weronika INN posiada wszelkie możliwe udogodnienia, które gwarantują udane spotkanie integracyjne Zakopane - Poronin. Posiadamy szeroką bazę rekreacyjno-sportową, która obejmuje boisko sportowe, basen, saunę fińską, a także siłownię z salą fitness. Wszelkie formy aktywnego wypoczynku doskonale wpływają na integrację zespołu i wzrost motywacji pracowników, którzy choć na chwilę mogą oderwać się od codziennych obowiązków. Organizowane przez nas spotkania integracyjne w górach obejmują również bogatą ofertę atrakcji wieczornych, takich jak: biesiady i koncerty kapeli góralskich.
 

Spotkania integracyjne Poronin - atrakcje

 
Poronin, to malownicza wieś podhalańska, znajdująca się w doskonałej lokalizacji, ponieważ położona jest zaledwie 6 kilometrów od Zakopanego. Organizacja spotkania integracyjnego w Poroninie pozwala na skorzystanie z wielu różnych atrakcji regionu Tatr: zwiedzanie Zakopanego, korzystanie z okolicznych term, wjazd kolejką na Gubałówkę czy Kasprowy Wierch, wędrówki na szlakach wiodących na Giewont i inne tatrzańskie szczyty, do Doliny Chochołowskiej czy nad Morskie Oko, a także szusowanie na stokach narciarskich w okresie zimowym. Stąd, organizacja spotkania integracyjnego w górach to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom relaks w pięknym otoczeniu natury, a także aktywny wypoczynek.


Oferta Ośrodka Weronika INN na spotkania integracyjne w górach

 
Pakiet Spotkania integracyjne Zakopane - Poronin w Ośrodku Weronika INN obejmuje:
 
  • Nocleg
  • Wyżywienie
  • Zabawy
  • Możliwość korzystania z basenu w Ośrodku Weronika INN
  • Możliwość korzystania z siłowni i sali fitness

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Wieczorki góralskie i biesiady w karczmie

Zapraszamy do degustacji góralskich przysmaków, które powstają zgodnie z dawnymi recepturami i przy użyciu naturalnych składników. Smaczne jedzenie to w końcu ważny element naszego samopoczucia. Nasza góralska muzyka to znakomita oprawa i urozmaicenie programu na firmowe imprezy, a także świetna propozycja na biesiady, a sympatyczni i weseli Górale zadbają o doskonałą zabawę na cały wieczór.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.

Pielgrzymki do Zakopanego

Zakopane zachęca do odwiedzin Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, Sanktuarium Maryjne w Ludzmierzu, Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr.

Spotkania integracyjne w górach | Poronin

Motywowanie pracowników do efektywniejszej pracy staje się coraz bardziej popularne. Organizowana przez nas impreza integracyjna to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich.

Szkolenia

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe.

Bankiety

Organizujemy bankiety i imprezy na każdą okazję. Specjalnie skomponowane menu z akcentami regionalnymi, gdzie pyszne dania zadowolą nawet wyszukane gusta. Proponujemy muzykę z płyty, Dj lub występy kapel góralskich na żywo.

Kulig Zakopane 2018 - kuligi w górach z pochodniami i ogniskiem

Kulig jest ciekawą i atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego – zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Jest to rodzaj zabawy, której towarzyszy piękny widok gór, tatrzańskich szczytów, świeże powietrze, muzyka, pyszne kiełbaski i zabawa przy ognisku.

Występy Kapeli Góralskiej i Zbójników

Występy Zbójników rozkręcą każdą imprezę, wzbogacą zabawę o wesołe góralskie klimaty pełne humoru, tańca, wspólnych zabaw i śpiewów z publicznością. Oryginalne konkursy prowadzone przez Zbójników m.in. słynne pięć prac Janosika, wybój najśwarniejszej ceperki i cepra, chrzest zbójnicki i wiele innych rozbawią każdego.