Szkolenia Zakopane

 
Ośrodek Weronika INN to nie tylko idealne miejsce na udany wypoczynek w górach z rodziną i przyjaciółmi czy też doskonała baza noclegowa dla wycieczek szkolnych oraz kolonii. Posiadamy również odpowiednią infrastrukturę, która została w pełni dostosowana do potrzeb klientów biznesowych, którzy zainteresowani są organizacją szkoleń w Zakopanem i w okolicach. Jeśli szukasz urokliwego miejsca na szkolenie w malowniczej scenerii Tatr, to zapraszamy serdecznie do Poronina. Warto dodać, że szkolenia Zakopane to nie koniec naszej oferty skierowanej do biznesu. W Ośrodku Weronika INN można zorganizować również konferencje, imprezy firmowe czy wyjazdy integracyjne.
 

Organizacja szkoleń Zakopane - dlaczego warto wybrać Ośrodek Weronika INN?

 
Dobra lokalizacja to ważny czynnik, który decyduje o powodzeniu szkolenia w Zakopanem. Ośrodek Weronika INN położony jest w pobliżu Zakopianki, dzięki czemu uczestnicy od początku mają ułatwiony dojazd na miejsce. Górskie powietrze i piękne widoki sprzyjają regeneracji po intensywnym dniu szkolenia, a goście konferencyjni mają zapewniony dostęp do wszelkich udogodnień na terenie ośrodka. Szkolenia Zakopane, to oferta, która w znaczący sposób może podnieść wartość szkolenia, a także zwiększyć zainteresowanie uczestnictwem.
 

Szkolenia w Zakopanem dla pracowników twojej firmy

 
Coraz częściej firmy organizują swoje wewnętrzne szkolenia w Zakopanem. To doskonały sposób nie tylko na podniesienie kwalifikacji pracowników, ale także znakomita okazja do integracji zespołu. Oprócz standardowych udogodnień konferencyjnych, Ośrodek Weronika INN oferuje szereg atrakcji, z których goście mogą korzystać po zakończeniu zajęć szkoleniowych:
 
  • Basen
  • Sauna fińska
  • Siłownia i strefa fitness
  • Wieczory tematyczne i biesiady
 

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Wieczorki góralskie i biesiady w karczmie

Zapraszamy do degustacji góralskich przysmaków, które powstają zgodnie z dawnymi recepturami i przy użyciu naturalnych składników. Smaczne jedzenie to w końcu ważny element naszego samopoczucia. Nasza góralska muzyka to znakomita oprawa i urozmaicenie programu na firmowe imprezy, a także świetna propozycja na biesiady, a sympatyczni i weseli Górale zadbają o doskonałą zabawę na cały wieczór.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.

Pielgrzymki do Zakopanego

Zakopane zachęca do odwiedzin Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, Sanktuarium Maryjne w Ludzmierzu, Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr.

Spotkania integracyjne w górach | Poronin

Motywowanie pracowników do efektywniejszej pracy staje się coraz bardziej popularne. Organizowana przez nas impreza integracyjna to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich.

Szkolenia

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe.

Bankiety

Organizujemy bankiety i imprezy na każdą okazję. Specjalnie skomponowane menu z akcentami regionalnymi, gdzie pyszne dania zadowolą nawet wyszukane gusta. Proponujemy muzykę z płyty, Dj lub występy kapel góralskich na żywo.

Kulig Zakopane 2018 - kuligi w górach z pochodniami i ogniskiem

Kulig jest ciekawą i atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego – zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Jest to rodzaj zabawy, której towarzyszy piękny widok gór, tatrzańskich szczytów, świeże powietrze, muzyka, pyszne kiełbaski i zabawa przy ognisku.

Występy Kapeli Góralskiej i Zbójników

Występy Zbójników rozkręcą każdą imprezę, wzbogacą zabawę o wesołe góralskie klimaty pełne humoru, tańca, wspólnych zabaw i śpiewów z publicznością. Oryginalne konkursy prowadzone przez Zbójników m.in. słynne pięć prac Janosika, wybój najśwarniejszej ceperki i cepra, chrzest zbójnicki i wiele innych rozbawią każdego.