Wigilie FirmowePachnące choinki, świąteczne menu pełne tradycyjnych potraw przygotowanych w wyjątkowy sposób a także wspólne kolędowanie i spotkanie z Mikołajem ale przede wszystkim niezapomniana atmosfera Świąt w Goralskiej Karczmie to wszystko przygotujemy dla Ciebie i Twojej firmy w terminie przed Świętami.
 
 Zadzwoń i zapytaj o ofertę.
 
 

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Sylwester 2017/2018 w górach

Zapraszamy na sylwestra do Zakopanego. Proponujemy Państwu pakiet sylwestrowy 2017/2018 w komfortowych warunkach , z pysznym wyżywieniem, oraz nielimitowanym korzystaniem z basenu krytego na terenie Ośrodka. W ofercie zapraszamy do udziału w Balu Sylwestrowym w Nowej Karczmie Góralskiej.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Boże Narodzenie 2017 w ZAKOPANEM

Zapraszamy na wyjątkowo rodzinne Święta Bożego Narodzenia w Weronika INN

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.