Wigilie FirmowePachnące choinki, świąteczne menu pełne tradycyjnych potraw przygotowanych w wyjątkowy sposób a także wspólne kolędowanie i spotkanie z Mikołajem ale przede wszystkim niezapomniana atmosfera Świąt w Goralskiej Karczmie to wszystko przygotujemy dla Ciebie i Twojej firmy w terminie przed Świętami.
 
 Zadzwoń i zapytaj o ofertę.
 
 

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Weekend Czerwcowy 2018 w Tatrach

Spędz nadchodzący Weekend 2018 w Górach Tatrach! Przyjedz na Podhale i ciesz się urokliwymi miejscami, ciszą i spokojem. Po wypoczynku w komfortowych pokojach nabierzesz sił do pracy.

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.

Baseny termalne Gorący Potok Szaflary

Ośrodek Weronika Inn jest partnerem Term Gorący Potok w Szaflarach, dzięki czemu nasi goście mają możliwość skorzystania z basenów termalnych w niższej cenie.

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!

Stacja narciarska Ski Suche

Szukasz hotelu lub kwatery w pobliżu wyciągu narciarskiego Ski Suche w Poroninie? Oddalony o zaledwie kilometr Ośrodek Weronika INN to doskonałe miejsce, oferujące komfortowe noclegi dla narciarzy. W ramach oferty specjalnej, goście naszego ośrodka mają zagwarantowane zniżki do wykorzystania podczas szusowania na stokach Stacji Narciarskiej Ski Suche.

Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.