Ferie zimowe Zakopane 2018

Marzysz, aby spędzić z rodziną ferie 2018 w Zakopanem w malowniczej okolicy u podnóża Tatr? Szukasz noclegu w komfortowym obiekcie w pobliżu stacji narciarskich? A zatem trafiłeś doskonale! Ośrodek Weronika INN to idealne miejsce, aby spędzić udane ferie zimowe w górach i choć na chwilę odpocząć od szkoły i od pracy. Zabierz dzieci do Zakopanego a możesz mieć pewność, że spędzą ten czas aktywnie i z uśmiechem na twarzy, zdobywając nowe umiejętności szusując na nartach czy snowboardzie lub korzystając z uroków ciepłych źródeł na basenach termalnych na Podhalu. W naszym ośrodku czeka na ciebie mnóstwo możliwości na spędzenie niezapomnianych ferii w Zakopanem!
 

Ferie 2018 w górach - narciarskie szaleństwo w Zakopanem!

 
Podczas ferii 2018 w górach możesz nauczyć się jeździć na nartach! Aby rozwijać swoją sprawność ruchową oraz umiejętności twoich dzieci, wybierz się na dowolny wyciąg narciarski w Zakopanem lub pobliskich miejscowościach. Na ferie zimowe Zakopane 2018 polecamy stację narciarską w Suchem, która położona jest od Ośrodka Weronika INN o zaledwie o 5 minut jazdy samochodem. Jeżeli nie masz odpowiedniego sprzętu, nic nie szkodzi! Na wyciągach znajdziesz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Możesz też skorzystać z pomocy instruktorów, których bez problemu odnajdziesz na stacjach narciarskich. Podczas ferii w Zakopanem działają również lodowiska z wypożyczalniami łyżew a także trasy biegowe w Poroninie, Zębie czy Kościelisku. Niech dobra zabawa nie omija Cię podczas ferii w górach!
 
 

Zakopane ferie zimowe - znajdź chwilę relaksu

 
Oczywiście, ferie 2018 w górach to również czas na błogi wypoczynek. Po dniu pełnym wrażeń na stoku możesz zrelaksować się na basenach termalnych w Szaflarach i Bukowinie zaledwie 15 minut drogi od nas. W Ośrodku Weronika INN, goście mają również do dyspozycji basen, a także mogą korzystać z sauny fińskiej. Istnieje również możliwość zorganizowania kuligu czy biesiady góralskiej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie podczas pobytu w naszym ośrodku w ferie zimowe Zakopane 2018.

Zarezerwuj swój pobyt na ferie zimowe w Zakopanem 2018 już dziś!

 

 

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.