Ferie zimowe w Zakopanem!

w góry na narty!

 
Jeśli marzy Ci się aktywny wypoczynek z rodziną, malownicza okolica u podnóża Tatr oraz nocleg w komfortowym obiekcie w pobliżu stacji narciarskich trafiłeś doskonale.

Ferie Zimowe w Zakopanem to rozwiązanie idealne, aby zagospodarować czas wolny od szkoły oi od pracy.  Zabierz dzieci do Zakopanego a możesz mieć pewność, że spędzą ferie aktywnie i z uśmiechem na twarzy, zdobywając nowe umiejętności szosując na nartach czy snowboardzie lub korzystając z uroków ciepłych źródeł na basenach termalnych na Podhalu.

Aby rozwijać swoją sprawność ruchową i swoich dzieci zabierz je na dowolny wyciąg narciarski w Zakopanem lub pobliskich miejscowościach. Polecamy stacje narciarską w Suchem, która jest zaledwie 5 minut jazdy samochodem. Jeżeli nie masz odpowiedniego sprzętu, nic nie szkodzi! Na wyciągach znajdziesz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Możesz też skorzystać z pomocy instruktorów, których bez problemu odnajdziesz na stacjach narciarskich. W Zakopanem zimą działają też lodowiska z wypożyczalniami łyżew a także trasy biegowe w Poroninie, Zębie czy Kościelisku. Po dniu pełnym wrażeń na stoku możesz zrelaksować się na basenach termalnych w Szaflarach i Bukowinie zaledwie 15 minut drogi od nas. Niech dobra zabawa Cie nie omija. Zarezerwuj swój pobyt już dziś!
 

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Boże Narodzenie 2017 w ZAKOPANEM

Zapraszamy na wyjątkowo rodzinne Święta Bożego Narodzenia w Weronika INN

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.

Sylwester 2017/2018 w górach

Zapraszamy na sylwestra do Zakopanego. Proponujemy Państwu pakiet sylwestrowy 2017/2018 w komfortowych warunkach , z pysznym wyżywieniem, oraz nielimitowanym korzystaniem z basenu krytego na terenie Ośrodka. W ofercie zapraszamy do udziału w Balu Sylwestrowym w Nowej Karczmie Góralskiej.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Wyjazdy Integracyjne Zakopane

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!