Ferie zimowe Zakopane 2018

Marzysz, aby spędzić z rodziną ferie 2018 w Zakopanem w malowniczej okolicy u podnóża Tatr? Szukasz noclegu w komfortowym obiekcie w pobliżu stacji narciarskich? A zatem trafiłeś doskonale! Ośrodek Weronika INN to idealne miejsce, aby spędzić udane ferie zimowe w górach i choć na chwilę odpocząć od szkoły i od pracy. Zabierz dzieci do Zakopanego a możesz mieć pewność, że spędzą ten czas aktywnie i z uśmiechem na twarzy, zdobywając nowe umiejętności szusując na nartach czy snowboardzie lub korzystając z uroków ciepłych źródeł na basenach termalnych na Podhalu. W naszym ośrodku czeka na ciebie mnóstwo możliwości na spędzenie niezapomnianych ferii w Zakopanem!
 

Ferie 2018 w górach - narciarskie szaleństwo w Zakopanem!

 
Podczas ferii 2018 w górach możesz nauczyć się jeździć na nartach! Aby rozwijać swoją sprawność ruchową oraz umiejętności twoich dzieci, wybierz się na dowolny wyciąg narciarski w Zakopanem lub pobliskich miejscowościach. Na ferie zimowe Zakopane 2018 polecamy stację narciarską w Suchem, która położona jest od Ośrodka Weronika INN o zaledwie o 5 minut jazdy samochodem. Jeżeli nie masz odpowiedniego sprzętu, nic nie szkodzi! Na wyciągach znajdziesz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Możesz też skorzystać z pomocy instruktorów, których bez problemu odnajdziesz na stacjach narciarskich. Podczas ferii w Zakopanem działają również lodowiska z wypożyczalniami łyżew a także trasy biegowe w Poroninie, Zębie czy Kościelisku. Niech dobra zabawa nie omija Cię podczas ferii w górach!
 
 

Zakopane ferie zimowe - znajdź chwilę relaksu

 
Oczywiście, ferie 2018 w górach to również czas na błogi wypoczynek. Po dniu pełnym wrażeń na stoku możesz zrelaksować się na basenach termalnych w Szaflarach i Bukowinie zaledwie 15 minut drogi od nas. W Ośrodku Weronika INN, goście mają również do dyspozycji basen, a także mogą korzystać z sauny fińskiej. Istnieje również możliwość zorganizowania kuligu czy biesiady góralskiej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie podczas pobytu w naszym ośrodku w ferie zimowe Zakopane 2018.

Zarezerwuj swój pobyt na ferie zimowe w Zakopanem 2018 już dziś!

 

 

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Weekend Czerwcowy 2018 w Tatrach

Spędz nadchodzący Weekend 2018 w Górach Tatrach! Przyjedz na Podhale i ciesz się urokliwymi miejscami, ciszą i spokojem. Po wypoczynku w komfortowych pokojach nabierzesz sił do pracy.

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.

Baseny termalne Gorący Potok Szaflary

Ośrodek Weronika Inn jest partnerem Term Gorący Potok w Szaflarach, dzięki czemu nasi goście mają możliwość skorzystania z basenów termalnych w niższej cenie.

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!

Stacja narciarska Ski Suche

Szukasz hotelu lub kwatery w pobliżu wyciągu narciarskiego Ski Suche w Poroninie? Oddalony o zaledwie kilometr Ośrodek Weronika INN to doskonałe miejsce, oferujące komfortowe noclegi dla narciarzy. W ramach oferty specjalnej, goście naszego ośrodka mają zagwarantowane zniżki do wykorzystania podczas szusowania na stokach Stacji Narciarskiej Ski Suche.

Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.