Stacja narciarska Ski Suche - idealne kwatery dla narciarzy w Weronika INN

Szukasz hotelu lub kwatery w pobliżu wyciągu narciarskiego Ski Suche w Poroninie? Oddalony o zaledwie kilometr Ośrodek Weronika INN to doskonałe miejsce, oferujące komfortowe noclegi dla narciarzy. W ramach oferty specjalnej, goście naszego ośrodka mają zagwarantowane zniżki do wykorzystania podczas szusowania na stokach Stacji Narciarskiej Ski Suche.

Stacja narciarska Ski Suche - warunki do jazdy

Stacja narciarska Ski Suche gwarantuje doskonałe warunki zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z białym szaleństwem jak i dla zaawansowanych narciarzy. Świetnie nadaje się dla rodzin z dziećmi oraz grup szkolnych. Osoby początkujące mogą korzystać z wypłaszczonego stoku ze specjalnym wyciągiem narciarskim, z którym spokojnie poradzą sobie najmłodsze dzieci. Z kolei wyciąg narciarski Ski Suche orczykowy przeznaczony jest dla narciarzy z nieco dłuższym stażem. Długość stoku wynosi 450m przy średnim nachyleniu 17%. Stacja narciarska Ski Suche zapewnia oświetlenie oraz sztuczne naśnieżanie stoków.

Ski Suche - noclegi, hotele, kwatery? Wybierz Ośrodek Weronika INN!

Ośrodek Weronika INN to doskonały hotel tuż przy wyciągu narciarskim Ski Suche. Zapewniamy dobre warunki w pokojach 2, 3, 4 oraz 5-osobowych z łazienkami, TV, suszarkami. Ośrodek Weronika INN przy stacji Ski Suche zapewnia noclegi z wyżywieniem. Dodatkowo, na terenie ośrodka do dyspozycji gości pozostają m.in.: sala konferencyjna, sale lustrzane do ćwiczeń i nauki tańca, sala dyskotekowa, kryty basen i sauna, stół do bilarda i tenisa stołowego, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci.

Noclegi Ski Suche - oferta Weronika INN

Pobyt w ośrodku Weronika INN daje możliwości zorganizowania:
Stacja narciarska Ski Suche