Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach - Zakopane/Poronin


Firmy, które decydują się na organizację wyjazdu integracyjnego w górach mogą osiągnąć wiele korzyści. Obecnie jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów budowania spójności zespołu pracowników. To również świetny pomysł na nawiązanie bliższych relacji w firmach, które na co dzień mają problem z dość formalną atmosferą jaka panuje w środowisku pracy. Wyjazdy integracyjne w Tatrach to również znakomity sposób na oderwanie się od codziennej rutyny, która może obniżyć wydajność pracowników. W pięknych okolicznościach przyrody i w spokojnym miejscu, pracownicy mogą odpocząć i zredukować stres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyjazdy integracyjne Zakopane/Poronin.

Wyjazdy integracyjne Zakopane w Ośrodku Weronika INN


W ramach oferty “Wyjazdy integracyjne Zakopane/Poronin” gwarantujemy dostęp do wszelkich udogodnień, które pozwolą na organizację udanego wyjazdu integracyjnego. Ośrodek Weronika INN posiada sale konferencyjne, gdzie można przeprowadzić efektywne szkolenie kadry. Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach powinny również stwarzać możliwości do wypoczynku. Na terenie ośrodka oferujemy wiele różnych udogodnień: boisko sportowe, basen, saunę fińską, a także siłownię z salą fitness. Podczas wyjazdu integracyjnego na Podhalu warto również skorzystać z naszych atrakcji wieczornych, takich jak: biesiady i koncerty kapeli góralskich.

Wyjazdy integracyjne Poronin - spokojna okolica i wyjątkowe atrakcje Podhala


Doskonała lokalizacja ośrodka Weronika INN sprawia, że wyjazdy integracyjne w Poroninie są niezwykle atrakcyjne. Miejscowość pozwala na odwiedzenie wszystkich najważniejszych punktów na mapie Podhala. W trakcie wyjazdu integracyjnego w Tatrach można pojechać do oddalonego o zaledwie o 6 kilometrów Zakopanego czy skorzystać z term w Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej. Wyjazdy integracyjne Poronin są również świetną okazją do zorganizowania wycieczek po górskich szlakach na Giewont, Doliny Chochołowskiej czy nad Morskie Oko. Można również skorzystać z wyciągów na na Gubałówkę czy Kasprowy Wierch. Wyjazdy integracyjne na Podhalu w okresie zimowym to również wspaniała atrakcja dla pracowników, którzy lubią jeździć na nartach.

Oferta Ośrodka Weronika INN na wyjazdy integracyjne w górach Tatrach


Pakiet Wyjazdy integracyjne Zakopane - Poronin w Ośrodku Weronika INN obejmuje:
  • Nocleg
  • Wyżywienie
  • Zabawy
  • Możliwość korzystania z basenu w Ośrodku Weronika INN
  • Możliwość korzystania z siłowni i sali fitness

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.