Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach - Zakopane/Poronin


Firmy, które decydują się na organizację wyjazdu integracyjnego w górach mogą osiągnąć wiele korzyści. Obecnie jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów budowania spójności zespołu pracowników. To również świetny pomysł na nawiązanie bliższych relacji w firmach, które na co dzień mają problem z dość formalną atmosferą jaka panuje w środowisku pracy. Wyjazdy integracyjne w Tatrach to również znakomity sposób na oderwanie się od codziennej rutyny, która może obniżyć wydajność pracowników. W pięknych okolicznościach przyrody i w spokojnym miejscu, pracownicy mogą odpocząć i zredukować stres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyjazdy integracyjne Zakopane/Poronin.

Wyjazdy integracyjne Zakopane w Ośrodku Weronika INN


W ramach oferty “Wyjazdy integracyjne Zakopane/Poronin” gwarantujemy dostęp do wszelkich udogodnień, które pozwolą na organizację udanego wyjazdu integracyjnego. Ośrodek Weronika INN posiada sale konferencyjne, gdzie można przeprowadzić efektywne szkolenie kadry. Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach powinny również stwarzać możliwości do wypoczynku. Na terenie ośrodka oferujemy wiele różnych udogodnień: boisko sportowe, basen, saunę fińską, a także siłownię z salą fitness. Podczas wyjazdu integracyjnego na Podhalu warto również skorzystać z naszych atrakcji wieczornych, takich jak: biesiady i koncerty kapeli góralskich.

Wyjazdy integracyjne Poronin - spokojna okolica i wyjątkowe atrakcje Podhala


Doskonała lokalizacja ośrodka Weronika INN sprawia, że wyjazdy integracyjne w Poroninie są niezwykle atrakcyjne. Miejscowość pozwala na odwiedzenie wszystkich najważniejszych punktów na mapie Podhala. W trakcie wyjazdu integracyjnego w Tatrach można pojechać do oddalonego o zaledwie o 6 kilometrów Zakopanego czy skorzystać z term w Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej. Wyjazdy integracyjne Poronin są również świetną okazją do zorganizowania wycieczek po górskich szlakach na Giewont, Doliny Chochołowskiej czy nad Morskie Oko. Można również skorzystać z wyciągów na na Gubałówkę czy Kasprowy Wierch. Wyjazdy integracyjne na Podhalu w okresie zimowym to również wspaniała atrakcja dla pracowników, którzy lubią jeździć na nartach.

Oferta Ośrodka Weronika INN na wyjazdy integracyjne w górach Tatrach


Pakiet Wyjazdy integracyjne Zakopane - Poronin w Ośrodku Weronika INN obejmuje:
  • Nocleg
  • Wyżywienie
  • Zabawy
  • Możliwość korzystania z basenu w Ośrodku Weronika INN
  • Możliwość korzystania z siłowni i sali fitness

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Weekend Czerwcowy 2018 w Tatrach

Spędz nadchodzący Weekend 2018 w Górach Tatrach! Przyjedz na Podhale i ciesz się urokliwymi miejscami, ciszą i spokojem. Po wypoczynku w komfortowych pokojach nabierzesz sił do pracy.

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.

Baseny termalne Gorący Potok Szaflary

Ośrodek Weronika Inn jest partnerem Term Gorący Potok w Szaflarach, dzięki czemu nasi goście mają możliwość skorzystania z basenów termalnych w niższej cenie.

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!

Stacja narciarska Ski Suche

Szukasz hotelu lub kwatery w pobliżu wyciągu narciarskiego Ski Suche w Poroninie? Oddalony o zaledwie kilometr Ośrodek Weronika INN to doskonałe miejsce, oferujące komfortowe noclegi dla narciarzy. W ramach oferty specjalnej, goście naszego ośrodka mają zagwarantowane zniżki do wykorzystania podczas szusowania na stokach Stacji Narciarskiej Ski Suche.

Wyjazdy integracyjne w górach Tatrach

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.