Wyjazdy integracyjneMotywowanie pracowników do efektywnej pracy staje się coraz bardziej popularne . Organizowana przez nas impreza integracyjna to gwarancja dobrej zabawy w górach. Taki wyjazd do ośrodka na Podhalu może być ciekawą formą wyróżnienia dla Twoich pracowników. Pobyt w ośrodku z basenem i dużym zapleczem rekreacyjnym pozwoli na pełen relaks i nabranie sił do dalszej, efektywniejszej pracy każdego dnia.

Pozostałe oferty

zobacz co jeszcze przygotowaliśmy

 

Boże Narodzenie 2017 w ZAKOPANEM

Zapraszamy na wyjątkowo rodzinne Święta Bożego Narodzenia w Weronika INN

Wakacje pod Giewontem

Zapraszamy na wakacje na Podhale, tatrzańskie szczyty, zachęcają do odwiedzin.

Sylwester 2017/2018 w górach

Zapraszamy na sylwestra do Zakopanego. Proponujemy Państwu pakiet sylwestrowy 2017/2018 w komfortowych warunkach , z pysznym wyżywieniem, oraz nielimitowanym korzystaniem z basenu krytego na terenie Ośrodka. W ofercie zapraszamy do udziału w Balu Sylwestrowym w Nowej Karczmie Góralskiej.

Wigilia firmowa dla grup Zakopane

Wigilia firmowa w górach. Zapraszamy do Zakopanego do Ośrodka WERONIKA INN na Wigilie Firmowe dla pracowników. Doceń i zmotywuj swoich pracowników w Tatrach.

Wycieczki Szkolne na Podhale

Wycieczki szkolne to edukacja o regionalizmie, kulturze Podtatrza i miłe wspomnienia.

Biesiady i Pobyty dla Grup

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wczasów i wyjazdów grupowych. Zaplanuj pobyt w naszym Ośrodku w komfortowych warunkach, smacznym wyżywienie, i masą atrakcji dla gości.

Wyjazdy Integracyjne Zakopane

Wyjazdy integracyjne i konferencje w Poroninie koło Zakopanego. Nasz Ośrodek oferuje: komfortowe pokoje, wyżywienie, sale konferencyjne i karczmę dla gości.

Konferencje, Sala Konferencyjna - Zakopane

Nasz Ośrodek to nie tylko miejsce udanego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi, ale również infrastruktura dostosowana do potrzeb klientów biznesowych. Organizujemy szkolenia, konferencje i imprezy firmowe. Nasze sale są wyposażone w niezbędne akcesoria i sprzęt projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także szybkie połączenie internetowe WIFI.

Ferie zimowe

Ferie w Zakopanem aktywnie z rodziną!